Maradjanak a vonatok Esztergom és Komárom között!

Petent/in nicht öffentlich
Petition richtet sich an
Építési és Közlekedési Minisztérium

0 Unterschriften

Die Petition wurde abgeschlossen

0 Unterschriften

Die Petition wurde abgeschlossen

  1. Gestartet 2023
  2. Sammlung beendet
  3. Eingereicht
  4. Dialog
  5. Beendet

Petition richtet sich an: Építési és Közlekedési Minisztérium

2009 és 2012 után 2023-ban újra el akarják venni a vonatközlekedés módját! Ezzel az esztergomi járásban csak a 10-es út marad, amin közlekedni lehet a falvak között, vagy a fővárosba. A buszok nem jelentenek megoldást, hiszen lassabbak és zsúfoltabbak! A busznak és a vasútnak együtt kell szolgálnia az utazókat! Kérjük, aláírásoddal támogasd te is, hogy megmaradjanak a vonatok Esztergom és Komárom között!

Begründung

Esztergomtól rövid idő alatt elvették az M100-as út lehetőségét, és most elvennék a vasutat is Nyergesújfalu, Komárom, Győr felé. A 10-es főút önmagában kevés, túl sok a személyautó, teherautó, megbénítja a közlekedést, amennyiben a vonattal utazás lehetőségét is elveszik tőlünk. A jövő a környezetvédelemé, a vasúté, kérjük, minél többen jelezzétek támogatásotokat, hogy ne csak Budapest mellett, hanem a Duna mellett is megmaradjon és fejlődjön a vasút, vele együtt az egész térség is!

Angaben zur Petition

Petition gestartet: 10.08.2023
Sammlung endet: 09.11.2023
Region: Kreis Esztergom
Kategorie: Verkehr

Helfen Sie mit, Bürgerbeteiligung zu stärken. Wir wollen Ihren Anliegen Gehör verschaffen und dabei weiterhin unabhängig bleiben.

Jetzt fördern