351 Underskrifter
Samlingen er afsluttet
Andragende adresseret til: Újpest Gazdasági Osztálya
Kedves Szülő!
Braun Anna vagyok, Újpesti lakos.
Egyik gyermekem az óvodában,másik az iskolában szenvedi el a közétkeztetést. Több újpesti szülővel úgy gondoljuk, hogy változtatást igényelne az ételek minősége! Nyitottak vagyunk a svédasztalos megoldásra is.
Begrundelse
Rendszeresen éhesen jön haza gyermeked? Panaszkodik az ételek ízére,minőségére?
Te is szeretnél gyermekednek jobb étkezést?
Írd alá a petíciót a változás eléréséhez!
Mange tak for jeres støtte, Braun Anna, 1047
Spørgsmål til initiativtageren
Oplysninger om petitionen
Andragende startet:
12.10.2025
Indsamlingen slutter:
11.04.2026
Region:
Budapest, IV. kerület
Kategori:
Sundhed