Petíció a II. kerületi Fillér utca közlekedésbiztonságának javításáért

Petitionen är riktat mot
Őrsi Gergely

60 Signaturer

12 %
500 för insamlingsmål

60 Signaturer

12 %
500 för insamlingsmål
  1. Startad januari 2026
  2. Insamling fortfarande > 3 veckor
  3. Inlämning
  4. Dialog med mottagaren
  5. Beslut
personuppgifter
 

Jag samtycker till att mina uppgifter får lagras. Jag kan när som helst återkalla detta samtycke.

Ansökan riktad till: Őrsi Gergely

Amennyiben Ön is úgy tapasztalja, hogy a II. kerületi Fillér utcában, különösen a Garas és a Balogvár utca közötti szakaszon az autók sokszor a megengedett sebességhatárt feltételezhetően meghaladó, ezáltal veszélyes tempóban közlekednek, kérjük, aláírásával támogassa kezdeményezésünket az önkormányzatnál történő forgalomlassító intézkedések érdekében.

Orsak

A Fillér utca Garas és Balogvár utca közötti szakaszán a járművek gyakran a megengedettnél gyorsabban közlekednek, ami egy sűrűn lakott környezetben, különösen két iskola és egy óvoda közelségében – ahová a tanulók ezen az útszakaszon keresztül érkeznek – komoly baleseti kockázatot jelent. A petíció célja olyan ésszerű forgalomlassító intézkedések elérése az önkormányzatnál, amelyek növelik a közlekedésbiztonságot és javítják a környék életminőségét.

Tack så mycket för ert stöd, Kinga Nyoszoli, 1026
Fråga till initiativtagaren

Dela namninsamlingen

Bild med QR-kod för namninsamlingen

Information om petitionen

Petitionen har startats: 2026-01-19
Insamlingen slutar: 2026-07-18
Region: Budapest Budapests 2:a distrikt
Kategori : Trafik

Översätt denna petition nu

ny språkversion

Varför människor skiver under

Gyermekem is a Fillérbe jár. Örülnék ha biztonságosabban tudna közlekedni.

Egyetértek a petíció témáját illetően

Gyakran járok arra, épp a minap volt ott egy eset, amikor nagyon megijedtem, mert a Lorántffy utca buszmegállónál felfelé menet, 3 autót előzött egy autó, iszonyatos gyorsasággal és lefelé pedig pont jött egy busz, amit az út kanyarulata miatt nem lehet látni, épphogy nem volt baleset. Máskor is volt már hasonló ezen a szakaszon, amit láttam, ijesztő tud lenni.

A szüleim ott laknak

Masok es egymas biztonsaga miatt

Verktyg för att sprida petitionen.

Har du en egen webbplats, en blogg eller en hel webbportal? Bli förespråkare och multiplikator för denna petition. Vi har banners, widgets och API (gränssnitt) att bädda in på dina sidor. Till verktygen

Översätt denna petition nu

ny språkversion

Hjälp till att stärka medborgarnas deltagande. Vi vill ge dina synpunkter en röst samtidigt som vi förblir oberoende.

Donera nu