351 Signaturer
Insamlingen är klar
Ansökan riktad till: Újpest Gazdasági Osztálya
Kedves Szülő!
Braun Anna vagyok, Újpesti lakos.
Egyik gyermekem az óvodában,másik az iskolában szenvedi el a közétkeztetést. Több újpesti szülővel úgy gondoljuk, hogy változtatást igényelne az ételek minősége! Nyitottak vagyunk a svédasztalos megoldásra is.
Orsak
Rendszeresen éhesen jön haza gyermeked? Panaszkodik az ételek ízére,minőségére?
Te is szeretnél gyermekednek jobb étkezést?
Írd alá a petíciót a változás eléréséhez!
Tack så mycket för ert stöd, Braun Anna, 1047
Fråga till initiativtagaren
Information om petitionen
Petitionen har startats:
2025-10-12
Insamlingen slutar:
2026-04-11
Region:
Budapest, IV. kerület
Kategori :
Hälsa