Reusable cups at KEA

A petíció benyújtója nem nyilvános
A petíció címzettje
KEA

0 Aláírások

A petíció lezárult.

0 Aláírások

A petíció lezárult.

  1. Indított 2021
  2. A gyűjtés befejeződött
  3. Benyújtott
  4. Párbeszéd
  5. Befejeződött

A petíció címzettje: KEA

At KEA, we still use wasteful single-use cups when consuming coffee or other beverages.
We demand KEA introduce a return system for reusable cups like other universities did (DTU and KU are using the return system "kleen hub").
The system must be free of charge for students and easy to use.

Indoklás:

Single-use packaging causes unnecessary CO2e emissions but also creates a huge amount of waste that is likely to end up incinerated or buried in a landfill.

Ossza meg a petíciót

Kép QR-kóddal a petícióhoz

A petíció részletes meghatározása

Petíciót indítottak: 2021. 11. 09.
Gyűjtés vége: 2022. 01. 08.
Terület: Koppenhága község
Kategória: Környezet

Segítsen a polgári részvétel erősítésében. Szeretnénk, hogy petíciója figyelmet kapjon és független maradjon.

Adományozzon most