Együtt a Gábor Áron Általános Iskola átszervezése ellen!

Petitionen är riktat mot
Rábel Krisztina

118 Signaturer

Initiativtagaren skickade inte in petitionen.

118 Signaturer

Initiativtagaren skickade inte in petitionen.

  1. Startad mars 2025
  2. Insamlingen är klar
  3. Inlämnad
  4. Dialog
  5. Misslyckade

Nyheter

2025-03-19 07:56

Saját vélemény megfogalmazása. Az iskola átszervezése negatívan hat a gyerekek/gyerekeim tanulmányi eredményeire. Kiragadni őket a saját megszokott életükből, ragaszkodásuk a megszokott tanárokhoz. Anyagi és erkölcsi terheket róva rám és a szülőkre egyaránt. Egyik gyermek az egyik iskolába jár , másik gyermek egy másikba. Az éves közös programok szervezése, részt venni eseményeken, ezek az iskolai történések építő jellegűen hat rájuk a kis alsósoktól , akik felnéznek a nagyobbakra. A felsősök, akik a későbbiekben , a 8. osztály elvégeztével, visszajárnak ifiként - segítőként az iskolába. Építő jellegű és nagy példamutatást szemléltet.


Új határidő: 30.04.2025
Aláírások a változás időpontjában: 100


Hjälp till att stärka medborgarnas deltagande. Vi vill ge dina synpunkter en röst samtidigt som vi förblir oberoende.

Donera nu