175 signatár v Bundestagswahlkreis Bautzen I
K petícii Schaffung eines Naturparks #SächsischeSchweiz durch Änderung der Sächsischen Naturschutzgesetzgebung
Bautzen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Lars Trenkmann*, Lutz Schneider*, Michael Bartho*, Renate Böttcher*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Wolfgang Böttcher*
Bischofswerda:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Dr. Peter Schölzel*, Nie verejne*, Madlen Jacob*, Romy Anders*, Nie verejne*, Volker Huhle*
Burkau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Crostwitz:
Ručne písaný *
Cunewalde:
Ručne písaný *
Demitz-Thumitz:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Elstra:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Gaußig:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Karoline starke*
Gnaschwitz:
Eva-Maria Horn*
Göda:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Großdubrau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Kropke Sven*
Großharthau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*
Großharthau-Bühlau:
Ručne písaný *, Andreas Seifert*
Großharthau-Schmiedefeld:
Ručne písaný *
Haselbachtal:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Hochkirch:
Dirk Donath*
Hoyerswerda:
Ručne písaný *, Nie verejne*, Axel Fietzek*, Nie verejne*, Steffen Hartmann*
Johnsdorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Kamenz:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Gerald Männel*, Gerhard Lilge*, Iris Kretschmer*, Peter Höfgen*
Kirschau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Königsbrück:
Ručne písaný *
Königswartha:
Sven Schlosser*
Laußnitz:
Ručne písaný *
Lichtenberg:
Frank Grund*
Lohsa:
Holger Rambow*, Ines Rambow*
Malschwitz:
Ručne písaný *, Morten Albrecht*, Nie verejne*
Medewitz:
Ručne písaný *
Naundorf:
Ručne písaný *, Andreas Sinram*
Neukirch:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Anett Hohlfeld*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Susan Hartmann*, Sutter Janet*, Nie verejne*
Neukirch/ Lausitz:
Wolfgang Hensel*
Ohorn:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Gunther Lotze*, Jens Schreiber*, Sylvia Schreiber*
Pulsnitz:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Nie verejne*, Werner Franke*
Radibor:
Ručne písaný *, Scholz Michael*
Rammenau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Ringenhain:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Schirgiswalde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Christian Witschas*
Schirgiswalde-Kirschau:
Jörg Baier*
Schmölln-Putzkau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ingo Richter*
Schönbrunn:
Ručne písaný *
Schwepnitz:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Sohland:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Andreas Israel*, Edda Annelies Donath*, Nie verejne*, Steffen Donath*
Steina:
Ručne písaný *
Steinigtwolmsdorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*
Wehrsdorf:
Ručne písaný *
Weifa:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Weißenberg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Klaus Hartung*
Wilthen:
Ručne písaný *, Lothar Richter*, Roland Wunsch*, Nie verejne*
Wittichenau:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
(* Tieto podpisy sa započítavajú do uznášaniaschopnosti.)