146 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Tietoja vetoomuksesta Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
Ei julkista*
Altentreptow:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
Käsinkirjoitettu*
Bergfeld:
Käsinkirjoitettu*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, Ei julkista*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
Käsinkirjoitettu*
Blumenholz:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
Ei julkista
Carpin:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
Käsinkirjoitettu*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
Ei julkista*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, Ei julkista
Hohenzieritz:
Käsinkirjoitettu*
Jürgensdorf:
Käsinkirjoitettu*
Klein Vielen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
Käsinkirjoitettu*
Kratzeburg:
Ei julkista*
Lebbin:
Ei julkista*
Lindetal:
Käsinkirjoitettu*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
Ei julkista*
Mölln:
Käsinkirjoitettu*, Maria Messing*
Moltzow:
Käsinkirjoitettu*
Neustrelitz:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, Ei julkista*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, Ei julkista*, Heiko Gebhardt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Peter Fischer*, Ei julkista*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, Ei julkista*, Volkmar Timm*
Neverin:
Käsinkirjoitettu*, Marco Stolz*
Nossendorf:
Käsinkirjoitettu*
Nossenhof:
Käsinkirjoitettu*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, Ei julkista*, Kai Sawallisch*, Ei julkista*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, Ei julkista*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, Ei julkista*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Axel Willsch, Ei julkista*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
Ei julkista*
Schossow:
Ei julkista*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
Käsinkirjoitettu*
Usadel:
Käsinkirjoitettu*
Wanzka:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Warbende:
Käsinkirjoitettu*
Waren:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Markus Tammer*, Ei julkista*
Werder:
Käsinkirjoitettu*
Wesenberg:
Käsinkirjoitettu*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)